פרסום באאוטבריין

אאוטבריין היא פלטפורמה להמלצת תוכן שמאפשרת שיווק באמצעות מאמרי תוכן. אאוטבריין מפרסמת באתרי תוכן גדולים ובאתרי חדשות, ומציעה לקוראים המלצות קריאה בהמשך לכתבות שסיימו את קריאתן. למי מתאים הפרסום באאוטבריין? איך זה עובד בכלל? איך כל הצדדים מרוויחים מהעסקה ואיך גם אתם יכולים?

מה הרעיון של פרסום באאוטבריין?

באאוטבריין הבינו שכאשר גולש באתר קורא כתבה עד סופה, סביר להניח שנושא הכתבה עניין אותו ולפיכך, חכם להציע לו מיד בתום הכתבה, הצעות נוספות לקריאה. בתחתית “עמוד” האתר מוצגת לגולש רשימה של המלצות קריאה שמשלבת בין כתבות תוכן וחדשות שמפורסמות באותו האתר לבין כתבות ממומנות. כמובן שהכתבות הממומנות מסומנות ככאלה אבל מיקומן מעניק להן מראית עין של תוכן רגיל ברשת ובשילוב עם הטקסט המושך, רבים משתמשים בהמלצות של אאוטבריין ומובלים, בין השאר, גם לעמודי תוכן שיווקי ממומן לכן פרסום באאוטבריין הפך פופלארי במיוחד כיום.

איך הם עושים את זה?

דרך הפעולה של אאוטבריין פשוטה למדי: הם מבקשים לתווך בין מי שמבקש לחשוף מאמרים שיווקיים לבין אתרים פופולריים במיוחד, שמפרסם את המאמרים בין הצעות הקריאה שמופיעות בסיומן של כתבות. את ההתאמה בין הכתבה הנוכחית שקורא הגולש להצעות הקריאה, מייצרים באאוטבריין בעזרת מנגנון שמבוסס על אינטליגנציה מלאכותית. המנגנון מתבסס על העדפות הקריאה של קוראים אחרים שקראו את הכתבה ומהעדפות קריאה קודמות של הגולש. 

כיום יותר ויותר חברות משתמשות בשירות של פרסום באאוטבריין. חשוב לחפש חברה מקצועית ומנוסה עם ניסיון בתחום. אנו בחברת ״golos-best״ מתמחים במתן שירות של פרסום ממומן לעסקים בכל הפלטפורמות.

עוד שירותים שאנו מספקים:

פרסום ממומן באינסטגרם >> | פרסום ממומן בטיק טוק לעסקים>>

למה כדאי לפרסם באאוטבריין?

קמפיין פרסום באאוטבריין יכול להיות חלק מקמפיין פרסום ממומן באאוטבריין או לעמוד בפני עצמו. הפרסום באמצעות תוכן ממומן מוכיח את עצמו כבר שנים לא מעטות, אבל הפלטפורמה להמלצות תוכן מוסיפה לו מימד משמעותי של התאמת התוכן לגולש. מדובר על הוצאה מדודה מאוד: ראשית, הפניה לגולש נעשית בזמן שהוא עוסק בקריאה, כלומר סביר שהוא פנוי לקריאה ורוצה בכך. בנוסף, ההפניה מוצגת רק למי שסיים קריאה של כתבה שקשורה אל הנושא של התוכן והתשלום נעשה רק עבור מי שלחץ על ההפניה והגיע אל עמוד המאמר.

איך עושים את זה?

כדי לייצר קמפיין פרסום באאוטבריין פעיל ומוצלח כדי לפנות לחברה שמתמחה בשיווק דיגיטלי כמו golos-best. מומחי השיווק הדיגיטלי של golos-best ידעו לבנות עבורכם תוכנית פרסום באמצעות תוכן, לדאוג לכתיבה של מאמרים שיתאימו לצרכי השיווק ולפרסום של המאמרים לקוראים המתאימים, באתרים המתאימים. תהליך הפרסום בעזרת המלצות תוכן ומאמרים שיווקיים עלול להישמע מסובך לאדם מן היישוב אבל בעזרת golos-best תראו כיצד ניתן לייצר קמפיין שיווקי איכותי, דינמי והחשוב מכל, מוצלח, בעזרת מאמרים.

אהבתם את המאמר שתפו

תוכן עניינים

Scroll to Top
התחל שיחה
1
היי, איך נוכל לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן